هانیول؛ بیش از ۱۲۵ سال نوآوری بی‌وقفه!

داستان هانیول (Honeywell) از ۱۲۵ سال پیش شروع شده است، اما ماموریت و ارزش‌های ما در تمام این دهه‌ها ثابت بوده است. هانیول تا به امروز برای پیشرفت و خلق تاثیری مثبت و نو، بر اصول گذشته‌ی خویش پایبند بوده و در ایجاد راه‌حل‌های جدید برای چالش‌های آینده از این اصول بهره برده است.

شرکت هانیول

عطش پیشرفت

هانیول، بیش از یک قرن قدمت و سابقه‌ی عرضه محصولات موفق را در کشورهای امریکای شمالی، اروپا و بسیاری از کشورهای پنج قاره دارد. هانیول متعهد شده است جهان را پاکیزه‌تر، سبزتر و همچنین پایدارتر از گذشته سازد.

فناوری‌های نوآورانه‌ی ما توانسته به برخی از مهم‌ترین چالش‌های روز دنیا ازجمله انرژی، ایمنی، امنیت، بهره‌وری و شهرنشینی پاسخی واقعی بدهد. نوآوری در فرهنگ سازمانی هانیول همچون هوا در جریان است و نتیجه‌ی آن را می‌توان در محصولاتی دید که هر یک در حوزه‌ی مربوط به خود به‌عنوان نقطه عطفی شناخته می‌شوند که استانداردهای آن حوزه را ارتقا و افق‌های پیش‌رو را گسترش داده‌اند.

هانیول با اشتیاقی سیری‌ناپذیر در پی تحقق احتمالات هیجان‌انگیزِ آینده در زمان حال است. این اشتیاق به حدی است که در جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌ی نوع بشر، فناوری و محصولات ساخت هانیول به یاری نیل آرمسترانگ و ادوین آلدرین آمد تا انسان افق‌های زمینی را درنوردد و بر سطح کره‌ی ماه قدم بگذارد.

ماموریت منحصربه‌فرد هانیول عبارت است از اتصال نرم‌افزاریِ محصولات فیزیکی به یکدیگر تا این محصولات بتوانند در شبکه‌ای یکپارچه و کارآمد، سیستم‌های متصل به هم را پشتیبانی کنند. این مهم به بهبود وضعیت خانه‌ها، ساختمان‌ها، کارخانجات، زیرساخت‌ها، وسایل نقلیه و هواپیماها می‌انجامد وجهان را راحت‌تر، امن‌تر و بهره‌ورانه‌تر می‌سازد.

فناوری هانیول

عملکرد درخشان

به‌عنوان یکی از شرکت‌های حاضر در لیست 100 شرکت برترِ جهان به انتخاب مجله‌ی فورچون، با درآمد تقریبی 40 میلیارد دلار از فروش در سال 2015 و همچنین 118 درصد بازگشت سرمایه سهامداران طی 5 سال گذشته، هانیول موفق شده است در عملکرد مالی به یک رکورد بی‌نظیر دست یابد که خود گویای کارایی و کیفیت بالای محصولات ما و استقبال مشتریان در کشورهای گوناگون جهان است.

با اینکه امروزه بیش از نیمی از درآمد ما مربوط به محصولاتِ کارآمد در بهره‌وری انرژی می‌باشد، هانیول از بخش رو به ‌رشد تصفیه آب و تصفیه هوا نیز حمایت می‌کند، چرا که این تصمیم در مناطقی از جهان که با بحران آلودگی آب یا هوا مواجه‌اند باعث ارتقا سطح زندگیِ مردم آن مناطق شده است.

بر قله‌های هر صنعت

صنایعی که هانیول در آن‌ها درخشیده است، عبارت‌اند از محصولات مربوط به ساختمان‌های مسکونی و خانگی، تجاری، اعلام حریق ، صنایع هوافضا، صنایع دفاعی، نفت، گاز و پتروشیمی، مواد اولیه شیمیایی، حمل‌و‌نقل و غیره. ورود به هر یک از این حوزه‌ها با تحقیقات بازار و نیازسنجی‌های وسیع انجام شده و هدف‌گذاری همیشگی هانیول تبدیل شدن به یکی از سرآمدان آن حوزه بوده است.

هانیول بر قله های صنعت

سرمایه‌ی بی‌نظیر انسانی

هانیول با بیش از 127000 کارمند در سراسر دنیا که 22000 نفر آنان را مهندسین و دانشمندان تشکیل می‌دهند، به دنبال رکوردشکنی در خلاقیت و تولید فناوری‌های نوین است.

این سرمایه‌ی انسانی عظیم و ارزشمند به ما توانایی منحصربه‌فرد فردی می‌بخشد تا بتوانیم به اتصال نرم‌افزاری محصولات فیزیکی بپردازیم و آینده‌ی اینترنت اشیا یا Internet of Things) IoT) را رقم بزنیم. این سرمایه منجر به کارآیی، کارآمدی و بهره‌وری انرژی در محصولات ما شده است که همه‌ی این‌ها به معنی رضایت و آسایش مشتری است.

هانیول در ایران

ما در هانیول به این اصل معتقدیم که هر ایرانی شایسته‌ی زندگی‌ای سالم و با کیفیت است و اکنون به شما اطمینان می‌دهیم که برای تحقق این مهم گامی بلند برداشته‌ایم. ما متعهدیم به فراهم آوردن کیفیت بهتر برای زندگی و حفاظت از محیط‌زیست برای نسل‌های آینده. محصولات ما با در نظر گرفتن نیازها و اولویت‌های محلی، برای عرضه در بازارهای مختلف از جمله کشور ایران انتخاب شده‌اند تا سطح رضایتی فراهم آید که پیش از آن بی‌سابقه بوده است.