خرید و قیمت دستگاه تصفیه هوا خانگی – تصفیه هوا هانیول

دستگاه تصفیه هوا یکی از لوازم ضروری در شهرهای آلوده است. تصفیه هوای آلوده خانه توسط این دستگاه ها بطور کامل انجام می شود. آلودگی هوای خانگی در شهرها مخصوصا شهرهای بزرگ کشورمان از جمله تهران، اهواز، مشهد، اصفهان، اراک و … باعث افزایش ابتلا به بیماری‌ های گوناگون تنفسی شده است. کودکان و نوزادان در برابر آلودگی هوا بسیار آسیب پذیرند و ممکن است به بیماری‌ های خطرناکی مانند آسم مبتلا شوند. سرطان ریه و سرفه‌ های مزمن از دیگر اثرات زندگی در محیط‌ های آلوده است.

کاهش آلودگی هوا در شهرها نیازمند تصمیم‌ها و مشارکت‌ها در سطح کلان است و هر شخص به تنهایی نمی‌تواند آن را از بین ببرد. بنابراین هرکس برای حفظ سلامتی‌اش باید نکاتی را رعایت کند. زدن ماسک یا دوری از مناطقی با هوای آلوده‌ تر از نمونه راهکارهایی است که شاید تا حدی بتواند از شهروندان در مقابل آلودگی هوا محافظت کند.

فروش دستگاه تصفیه هوای هانیول + فیلترهای تصفیه هوا

آلودگی هوای تهران

راه‌ حل‌ هایی نیز برای مقابله با آلودگی هوای خانه ارائه شده است. بهترین روش برای حذف آلاینده‌ها در فضای بسته، استفاده از یک تصفیه کننده هوای باکیفیت است. این دستگاه‌ها آلودگی‌های خانگی مانند شوره موی حیوانات خانگی، فرمالدهید، دود، ترکیبات آلی فرّار، بوهای ناخوشایند و گرد و غبار موجود در هوا را تصفیه می‌کنند. دستگاه تصفیه هوا قادر است تا 99.97% آلودگی هوا را پاک‌سازی کند و هوای پاک و مطبوع را برای ساکنان خانه به ارمغان بیاورد.

ویژگی های دستگاه تصفیه هوای خوب

پیش از خرید دستگاه تصفیه هوا لازم است تا اطلاعات مربوط به این محصول را بدانیم تا بتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم. باید به این نکته توجه شود که دستگاه تهویه هوا یا کولر گازی کارکرد متفاوتی با دستگاه تصفیه هوا دارند و صرفا برای تهویه مطبوع به کار گرفته می شوند و نه برای از بین بردن آلودگی هوا.

بهترین دستگاه تصفیه هوا

فضای تحت پوشش

انواع دستگاه‌ های تصفیه هوا برای متراژهای مختلف عرضه شده‌اند. اتاق‌ها و سالن‌هایی از حدود 30 مترمربع تا 70 مترمربع را می‌توان توسط دستگاه‌ های مختلف تصفیه هوا پوشش داد. اما به صورت دقیق‌تر باید گفت مشخصات محدوده‌ی پوشش این دستگاه‌ ها براساس مترمکعب بیان می‌شود. این بدان معناست که هر چه میزان دبی هوای دستگاه بالاتر باشد می‌تواند حجم هوای بیشتری را تصفیه کند.

نکته‌ی بعدی در انتخاب دستگاه تصفیه هوا ، افت فشار استاتیکی فن دستگاه است. توجه داشته باشید فقط دستگاهی می‌تواند 100 مترمربع مساحت را پوشش دهد که هوا را از فاصله‌ی حداقل 10 متری مکش کند و پس از تصفیه به فاصله‌ی 10 متری دهش انجام دهد که این امر نیازمند دستگاهی با فن بسیار قوی و افت فشار استاتیکی خارجی بالاست. هرچه افت فشار استاتیکی دستگاه بالاتر رود، توان، مصرف برق و صدای آن افزایش می‌یابد.

در صورتی که قصد دارید محصولی را برای اتاق خانه خریداری کنید، بهتر است مدلی را انتخاب کنید که میزان هوادهی بیشتری به فضای اتاق داشته باشد. البته در غیر این صورت نیز دستگاه باز هم قادر است هوا را تصفیه کند اما میزان فعالیت آن بیشتر می‌شود.

فناوری فیلتراسیون

فیلتر و شیوه فیلتراسیون دستگاه تصفیه هوا از مهم‌ترین مواردی است که پیش از خرید باید به آن توجه داشت. اساسا تکنولوژی مورد استفاده در بخش فیلتر تصفیه کننده‌های هوا به دو نوع تقسیم می‌شود:

فیلتراسیون فعال (Active)

این فناوری فیلتراسیون، آلاینده های هوا را با استفاده از یونیزه کردن آن‌ها از بین می‌برد و باعث رسوب آلودگی می‌شود. هرچند شاید در نگاه اول این نوع فیلتراسیون بتواند کارایی بهتری داشته باشد اما باید دقت داشت که معمولا این فناوری با تولید اُزون همراه است. گاز ازون به شدت برای دستگاه تنفسی و ریه‌ها خطرناک است بنابراین توصیه می‌شود از خرید دستگاه‌های تصفیه هوا با فناوری فیلتراسیون فعال خودداری شود.

تصفیه هوا با یونیزاسیون

فیلتراسیون غیر فعال (Passive)

این فناوری به این صورت است که جریان هوای آلوده توسط فن های قدرتمند دستگاه به داخل آن مکش شده و با گذر از فیلترهای مختلف و جذب آلاینده ها، هوای پاک از سمت دیگر دستگاه خارج می‌شود. از آنجا که دستگاه‌های دارای این تکنولوژی Ozone Free هستند و هیچ‌گونه گاز مضری تولید نمی‌کنند، برای استفاده‌ی خانگی توصیه می‌شوند.

انواع فیلترهای تصفیه هوا

در دستگاه های تصفیه هوا از فیلترهای مختلفی استفاده می‌شود. به این دلیل که از پاک‌سازی کامل هوا اطمینان حاصل شود. این دستگاه ها معمولا از فیلتر هپا و کربن اکتیو استفاده می‌کنند. دستگاه تصفیه هوای هانیول مدل اِیرتاچ از یک فیلتر اولیه برای تصفیه ذرات معلق درشت‌تر بهره می‌گیرد تا عمر دو فیلتر دیگر افزایش یابد. فیلتر کربن اکتیو ابداعی و منحصربه‌فرد هانیول با نام HiSiv از جمله فیلترهایی است که در فضاپیماهای شاتل ناسا (سازمان فضایی آمریکا) استفاده می‌شود.

فیلتر تصفیه هوای هانیول

فیلتر اولیه قابل شستشو است اما فیلتر هپا و فیلتر کربن اکتیو را بعد از حدود 4 ماه استفاده شبانه‌روزی از دستگاه در هوای آلوده باید تعویض کرد. نصب و تعویض فیلترها به راحتی و بدون نیاز به حضور متخصص قابل انجام است. طول عمر فیلترهای دستگاه تصفیه هوای ایرتاچ تا 3000 ساعت برآورد می‌شود. ضمنا تمام دستگاه‌های تصفیه هوای هانیول مدل ایرتاچ دارای نشانگر تعویض فیلتر هستند و زمانی که نیاز به تعویض یکی از فیلترها باشد، نشانگر آن روی پنل لمسی دستگاه روشن می‌شود.

جدول زیر مشخصات فیلترهای تصفیه هوا را نشان می‌دهد.

فیلتر اولیه (پیش فیلتر)فیلتر HEPAفیلتر HiSiv
قطر ذرات تصفیه‌شده10 PM0/3 میکرونکمتر از 0/3 میکرون
مواد فیلتر شدهگردوغبار، مو و شوره حیوانات، ذرات معلق جامد و مایع در هواآلاینده‌های موجود در هواترکیبات آلی فرّار، بوهای نامطبوع و فرمالدهید
قابلیت شستشوداردنداردندارد
امکان تعویض توسط کاربردارددارددارد

فیلتر UV

بهره گیری از فیلتر UV کمک می کند تا با استفاده از نور فرابنفش با موج کوتاه، عوامل بیماری زا در هوا مانند میکروب ها، قارچ ها، ویروس ها از جمله ویروس های کرونا و آنفولانزای H1N1، باکتری ها و سایر میکروارگانیسم ها از بین بروند.

فیلتر UV با ضدعفونی کردن هوای محیط باعث کاهش ابتلای ساکنین خانه به انواع بیماری ها می شود.

نحوه کار این فیلتر به این صورت است که هوا با عبور از لامپ های UV تعبیه شده داخل دستگاه تصفیه هوا، پاکسازی و ضد عفونی می شود.

فیلتر UV دستگاه تصفیه هوای هانیول هیچ‌گونه عوارض و آسیبی برای بدن انسان ندارد.

عوارض دستگاه تصفیه هوا چیست؟

پیش از آن که به عوارض دستگاه های تصفیه کننده هوا بپردازیم، باید مکانسیم عملکرد آن ها را بدانیم. نحوه عملکرد دستگاه های غیرفعال یا پسیو این‌گونه است که هوای آلوده را از قسمتی از دستگاه با استفاده از فن های مکنده قدرتمند به داخل خود می‌کشند. سپس این جریان هوا از فیلترهای مختلفی عبور می‌کند و آلاینده های آن پالایش می‌شود.

در مرحله بعد هوای بدون آلودگی از قسمت دیگر دستگاه خارج می‌شود. در نتیجه کاملا مشاهده می شود که دستگاه تصفیه هوای پسیو عملکرد ساده و قابل فهمی دارد و چه به لحاظ علمی و چه عقلی نمی‌تواند هیچ گونه عوارض و آسیبی در پی داشته باشد.

اما مطمئنا دستگاه های اکتیوی که از فناوری یونیزاسیون بهره می‌گیرند ممکن است گاز اُزون تولید کنند. این گاز به شدت برای سلامت دستگاه تنفسی خطرناک است. بنابراین توصیه می‌شود از دستگاه هایی که برای رفع آلودگی هوا، آن را یونیزه می کنند استفاده نکنید.

آلودگی ازون چیست؟

آلودگی ازون

ازون گازی است که از سه اتم اکسیژن تشکیل شده است و وجود آن در اتمسفر باعث می شود تا میزان ورودی نور فرابنفش خورشید که برای حیات انسان مضر است بسیار کاهش یابد. اما نوعی دیگر از ازون در سطح زمین وجود دارد که به عنوان آلاینده شناخته می شود. این ترکیب از واکنش های شیمیایی ترکیبات آلی فرّار و اکسیدهای نیتروژن در حضور نور خورشید بوجود می آید.

از آنجا که این گاز تاثیرات مخربی بر سیستم تنفسی انسان و جانوران و همچنین بافت گیاهان دارد، به عنوان یک آلاینده ی خطرناک شناخته می شود. باید توجه داشت که آلودگی ازون در چگالی های پایین بدون بو و رنگ است و معمولا در تابستان ها امکان تشکیل آنها بیشتر است. هرچه گرما و شدت تابش نور خورشید بیشتر باشد، ازون بیشتری تولید خواهد شد. به همین علت ظهرهای تابستان از جمله مواقعی است که میزان غلظت ازون افزایش می یابد.

دستگاه تصفیه هوای خودرو

دستگاه تصفیه هوای خودرو یک دستگاه کوچک است که برای تصفیه هوای محیط اتاق خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجا که هوای محیط بیرون با درون خودرو از منافذ مختلف ردوبدل می شود و امکان بستن ورودی ها وجود ندارد، استفاده از یک دستگاه تصفیه هوا برای خودرو چندان مفید به نظر نمی رسد.

با این حال دستگاه های تصفیه هوای ارائه شده برای ماشین می توانند تا حدی از میزان آلودگی هوا بکاهند. این دستگاه ها معمولا توسط یک شارژر فندکی شارژ می شوند و فیلترهای کوچک و نسبتا ضعیفی دارند.

عملکرد و طرز کار دستگاه تصفیه هوا چگونه است؟

عملکرد این دستگاه‌ها با دو معیار قابل محاسبه است:

 1. نرخ تحویل هوای پاک (CADR)

Clean Air Delivery Rate (CADR) یکی از شاخص‌های مهم برای بررسی کیفیت عملکرد دستگاه تصفیه کننده هوا است. براساس این معیار، میزان هوای وارد شده به دستگاه محاسبه شده و سپس میزان آلاینده های جذب شده توسط دستگاه سنجیده می‌شود.

مقداری که CADR مشخص می‌کند براساس فوت مربع در دقیقه است. این عدد میزان حجم گاز تصفیه شده توسط دستگاه را مشخص می‌کند و هرچه بالاتر باشد نمایانگر کارایی بیشتر دستگاه است.

یکی از ایرادات شاخص CADR آن است که تصفیه‌ی ترکیبات آلی فرّار و بوها را اندازه‌گیری نمی‌کند.

 1. تعداد دفعات تعویض هوا در یک ساعت (ACH)

این شاخص برای آن است که مشخص شود یک دستگاه تصفیه هوا در هر یک ساعت، چند بار می‌تواند هوای اتاق را به‌طور کامل تصفیه کند. این عدد هم هرچه بالاتر باشد نشان‌دهنده‌ی کارایی بهتر دستگاه است. که البته با توجه به مساحت مورد استفاده قابل سنجش است.

برند دستگاه تصفیه هوا و خدمات پس از فروش آن

معمولا برندهای معتبر و موفق، محصولات ب کیفیت تری ارائه می‌کنند. این موضوع در مورد دستگاه تصفیه هوا نیز صادق است.

این دستگاه‌ها با مارک‌های مختلف و متفرقه در بازار عرضه می‌شوند و به دلیل کیفیت پایین طراحی و ساخت از قیمت ارزان‌تری برخوردارند. اما بااین‌حال کارایی لازم را ندارند و باعث سرخوردگی خریداران می‌شوند. اما خرید دستگاه تصفیه هوا با برند شناخته شده باعث تضمین کارکرد مناسب و طول عمر بالای دستگاه می‌شود.

کمپانی هانیول با 125 سال سابقه، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های صنعتی دنیا است که در کشور آمریکا تأسیس شده است و محصولات متنوع آن در کشورهای مختلف تولید و عرضه می‌شود. مرکز کنترل ایران نیز با تجربه‌ای 40 ساله، نمایندگی رسمی هانیول در ایران را بر عهده دارد. دستگاه‌های تصفیه هوای هانیول مدل اِیرتاچ از گارانتی 18 ماهه‌ی مرکز کنترل ایران – مکا برخوردارند.

شرکت هانیول

قابلیت حمل آسان

هرچه ابعاد دستگاه تصفیه هوا کوچک‌تر و وزن آن کمتر باشد، قابلیت جابجایی آن نیز راحت‌تر می‌شود.

باید به این نکته توجه داشت که امروزه یک دستگاه کوچک و سبک نیز می‌تواند هوای اتاق و خانه‌هایی با متراژ متوسط را پاک‌سازی کند و دیگر نیازی به استفاده از دستگاه‌ های بزرگ و سنگین وجود ندارد. دستگاه‌ های بزرگ تصفیه هوا قیمت بالاتری دارند و معمولا از آن‌ها به عنوان تصفیه کننده خانگی استفاده نمی‌شود.

برای تصفیه هوای خانه‌ها و سالن‌های بزرگ نیز می‌توان از چند دستگاه تصفیه هوای کوچک استفاده کرد.

صدای دستگاه

از آنجا که این دستگاه در بعضی اوقات به‌صورت 24 ساعته و هنگام خواب روشن است باید صدای کمی تولید کند تا مزاحمتی برای ساکنان خانه در پی نداشته باشد. صدای دستگاه تصفیه هوا با واحد دسی‌بل اندازه‌گیری می‌شود. هرچه این مقدار پایین‌تر باشد صدایی که دستگاه تولید می‌کند نیز کمتر است.

در جدول زیر بلندی برخی از صداها با میزان دسی بلی که تولید می‌کنند آورده شده است:

صدای نفس کشیدنdb 10
صدای خش خش برگ‌هاdb 20
صدای پچ پچ کردنdb 30
صدای قطرات بارانdb 40
متوسط صداهای داخل یک خانهdb 50
صدای صحبت کردن عادیdb 60
صدای جاروبرقیdb 70

میزان صدای تولید شده توسط دستگاه‌های تصفیه هوای هانیول مدل ایرتاچ، براساس مدل از 23 تا 53دسی‌بل متغیر است.

مصرف برق

یکی دیگر از فاکتورهایی که هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا باید به آن دقت کرد، میزان انرژی است که دستگاه مصرف می‌کند. با افزایش هزینه‌ی برق باید محصولاتی را انتخاب کرد که در مصرف انرژی بهینه باشند. دستگاه‌های تصفیه هوای خوب معمولا توان مصرفی پایینی دارند و برق بسیار کمی مصرف می‌کنند و باعث صرفه‌جویی در مصرف آن می‌شوند.

قیمت دستگاه تصفیه هوا

قیمت دستگاه تصفیه هوا با توجه به حجم هوای تصفیه شده توسط دستگاه و امکانات مختلف آن تعیین می‌شود. دستگاه‌ های ارزان‌ تر برای اتاق‌های کوچک مناسب‌اند. دستگاه‌ های تصفیه هوای خوب قیمتی بالای یک میلیون تومان دارند و دستگاه‌های ارزان‌تر نمی‌توانند کارایی لازم را از خود نشان دهند. این دستگاه‌ها طول عمر بالایی دارند بنابراین توصیه می‌شود به دلیل ارزانی، سراغ دستگاه‌های بی‌کیفیت نروید.

فیلترهای تصفیه هوا نیز قیمت‌های متفاوتی دارند. معمولا هر تعویض فیلتر برای یک فصل آلودگی کفایت می‌کند. فیلترهای ارائه شده توسط هانیول از طول عمر 3000 ساعته برخوردارند.

خرید دستگاه تصفیه هوا دیجی کالا

در فروشگاه دیجی کالا می توانید انواع دستگاه های تصفیه هوا را خریداری کنید. دستگاه تصفیه هوا هانیول نیز در این سایت با قیمت مناسب به فروش می رسد. باید توجه داشت که گارانتی معتبر این دستگاه ها باید “مکا” باید. مکا (مرکز کنترل ایران) نماینده رسمی هانیول در ایران با حدود 50 سال سابقه اقدام به ارائه دستگاه های تصفیه هوای هانیول به همراه فیلترهای آنها نموده است. این شرکت محصولات تصفیه هوا را با گارانتی 18 ماهه ارائه می کند.

پرفروش ترین دستگاه تصفیه هوا

برندهای معروف در جهان اقدام به تولید و عرضه دستگاه تصفیه هوا در کشورهای مختلف کرده اند. از جمله دستگاه های تصفیه هوایی که در گذشته در ایران پرطرفدار بوده اند می توان به دستگاه های برندهای کره ای ال جی و سامسونگ و یا اخیرا تصفیه هوا شیائومی اشاره کرد. با این حال پس از خروج این شرکت ها از ایران و عدم خدمات دهی به محصولات آنها، سایر برندها در کشورمان فروش محصولات تصفیه هوا را انجام می دهند.

از برندهای محبوب و پرفروش دستگاه تصفیه هوا در دیجی کالا می توان به تصفیه هوای هانیول اشاره کرد که انواع محصولات آن در طراحی و امکانات مختلف با قیمت بسیار مناسب عرضه شده اند. امکان خرید این دستگاه ها هم از طریق فروشگاه دیجی کالا و هم وبسایت ایرتاچ امکانپذیر است.  فیلترهای این دستگاه ها نیز توسط شرکت مکا (مرکز کنترل ایران) عرضه شده است.

امکانات جانبی دستگاه تصفیه هوا

دستگاه‌های تصفیه هوا از امکانات مختلفی بهره می‌برند. ممکن است برخی از این موارد بر روی بعضی از دستگاه‌ها نصب شده باشد. با توجه به افزایش امکانات دستگاه، قیمت آن نیز افزایش می‌یابد. برخی از این امکانات شامل موارد زیر است:

پنل لمسی

حسگر و نمایشگر کیفیت هوای محیط: این قابلیت کمک می‌کند تا میزان سرعت فن دستگاه با توجه به آلودگی هوای فضای اطراف آن تعیین شود.

تنظیم اتوماتیک سرعت چرخش فن: برخی از دستگاه‌ها مانند دستگاه تصفیه هوای Air Touch علاوه بر برخورداری از سنسور هوا، میزان سرعت چرخش فن را نیز به صورت اتوماتیک با توجه به میزان آلودگی محیط کم و زیاد می‌کنند. همچنین امکان تنظیم دستی آن نیز وجود دارد.

نشانگر تعویض فیلتر: زمانی که نیاز به تعویض هر کدام از فیلترهای هپا و کربن اکتیو باشد، نشانگری بر روی پنل روشن می‌شود.

تعویض آسان فیلتر بدون نیاز به متخصص

طراحی دستگاه تصفیه هوا

قیمت و خرید دستگاه تصفیه هوا هانیول فیلترهای آن

دستگاه های تصفیه هوای هانیول مدل ایرتاچ توسط مرکز کنترل ایران، نمایندگی هانیول در ایران عرضه شده اند. این دستگاه ها در قیمت های مختلف و با CADR (نرخ تحویل هوای پاک) متفاوت می توانند نیاز کاربران ایرانی را پاسخگو باشند.

Air Touch P

این مدل تصفیه هوا برای دفاتر و اتاق هایی با ابعاد متوسط مناسب است. این دستگاه قادر است تا هوای یک اتاق با مساحت 51 تا 80 مترمربع را در کمتر از 15 دقیقه بطور کامل تصفیه کند.

تصفیه هوا هانیول

Air Touch A5

این مدل برای اتاق های خانه تا مساحت 40 تا 48 مترمربع از جمله اتاق خواب، اتاق کودک، اتاق نشیمن و دفاتر کار کوچک عرضه شده است. این دستگاه از قیمت کمتری برخوردار است.

دستگاه تصفیه هوای هانیول مدل Airtouch A5 New

Air Touch X

این مدل با طراحی بسیار زیبا برای اتاق های بزرگ خانه و دفاتر یا برای کل خانه های کوچک، کلاس های درس و مهدکودک هایی با مساحت 64 مترمربع مناسب است.

 Airtouch New

دستگاه تصفیه هوای هانیول مدل Airtouch New

این دستگاه تصفیه هوا با رنگ زیبایی نقره ای طراحی شده است و کارایی آن همانند دستگاه تصفیه هوای هانیول مدل  Air Touch P است.

همچنین می توان برای متراژهای بیشتر، از چند دستگاه استفاده کرد.

تمامی این دستگاه ها در فروشگاه دیجی کالا نیز عرضه شده‌اند. همچنین برای مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر یا سفارش محصولات می توانید با مرکز تماس شرکت مرکز کنترل ایران (02157859) تماس بگیرید. فیلتر تصفیه هوای هانیول نیز توسط این مرکز به فروش می‌رسد. لازم به ذکر است تمامی دستگاه ها شامل گارانتی 18 ماهه هستند.

مزایای دستگاه تصفیه هوای هانیول

رهایی از ترکیبات آلی فرّار

رهایی از بوهای نامطبوع

از بین بردن آلاینده های موجود در هوا

سودمند برای سلامت افراد خانواده و بیماران مخصوصا بیماران تنفسی و ریوی

سبک و قابل حمل بودن دستگاه تصفیه هوا

تعویض آسان فیلترها

گارانتی 18 ماهه مکا

آموزش کار با دستگاه تصفیه هوای هانیول

در ویدئوی زیر، آموزش راه اندازی و نحوه کار با دستگاه تصفیه هوای هانیول به طور کامل بیان شده است:

پیش از استفاده از دستگاه تصفیه کننده هوا، روکش پلاستیکی فیلترها را بردارید. سپس دستگاه را از ناحیه مشخص شده باز کنید و فیلترها را به ترتیب مشخص شده داخل دستگاه قرار دهید. دستگاه تصفیه هوا را با فاصله ی حداقل 30 سانتی متری از دیوار قرار دهید.

تصفیه کننده هوا را در حالت Auto روشن کنید. دستگاه ابتدا با رنگ قرمز یا زرد در دور بالا شروع به کار کرده و پس از چند ثانیه رنگ آن آبی شده و با دور مناسب به کار خود ادامه می دهد. اگر آلودگی هوای اطراف زیاد باشد دستگاه ممکن است مدت زمان زیادی در حالت زرد یا قرمز باقی بماند. همچنین شما می توانید قدرت دستگاه را بصورت دستی انتخاب کنید. همچنین هنگام خواب با قرار دادن دستگاه در حالت شب، کمترین صدا تولید می شود.

هر چهار دستگاه تصفیه هوای ایرتاچ از پنل لمسی برخوردارند.

5 thoughts on “خرید و قیمت دستگاه تصفیه هوا خانگی – تصفیه هوا هانیول

 1. خواهان دستگاه بزرگ هستم حد اقل براي نود متر مربع
  ذرات ٢تا٣ ميكرون را فيلتر كند
  گازهاي نا مطلوب را بگيرد
  دوده ودودهاي اگزوز اتومبيل ها را فيلتر كند
  خدمات بعد از فروش داشته باشد
  دسترسي داشته باشد به تهيه قطعات وفيلتر ها كه در طول زمان ضرورت حاصل ميگردد كه تهيه شوند

 2. سلام
  من فیلتر دستگاهم رو عوض کردم (مدل A5 Copact)
  هنوز چراغ خرابی فیلتر روشنه
  آیا دلیل خاصی داره؟

 3. با سلام
  بنده فیلتر ترکیبی هانیول ایرتاچ را میخواهم تهیه کنم لطفاً راهنمایی بفرمائید. اگر در شرکت شما هست چگونه هماهنگ شویم؟
  با اشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.