Air Touch A5 – دستگاه تصفیه هوای هانیول

نسل جدید دستگاه تصفیه هوای هانیول، فوق کم‌صدا و مجهز به سوپرفیلتراسیون پیشرفته

کلیک کنید مشخصات و قیمت محصول دستگاه تصفیه هوا Air Touch A5

مجموعه‌‌ی چندملیتی هانیول (Honeywell) با بیش از ۱۰۰ سال حضور موفق در صنایع تاسیسات و تهویه مطبوع، همواره به بررسی و ارائه راهکار برای معضلات زندگی شهری انسان پرداخته است. هانیول که از نامدارترین فعالان و نوآوران این عرصه در کشورهای امریکای شمالی و اروپا محسوب می‌شود، با حساسیت نسبت به معضل آلودگی هوا و تبعات آسیب‌زای ناشی از آن نظیر انواع سرطان‌ها، از سال‌ها قبل تصمیم به تحقیق، تولید و ارائه دستگاه‌های تصفیه هوای منحصر به فردی با نام تجاری اِیرتاچ (Air touch) گرفته است.

نسل جدید دستگاه‌های تصفیه هوای اِیرتاچ (Air touch) که توسط «مرکز کنترل ایران (مَکا)» نماینده‌ی رسمی هانیول در کشورمان عرضه می‌شود، سه مدل دارد که حق انتخاب و تنوع کاربری را برای شما فراهم می‌آورد:

Air Touch

Air Touch P

Air Touch A5

انتخاب این دستگاه‌ها با توجه به نوع کاربری اعم از خانگی یا اداری، مساحت، ارتفاع سقف و دفعات تعویض هوا در ساعت (ACH) انجام می‌شود. دفعات تعویض هوا در ساعت (ACH) معیاری است که بر اساس استاندارد‌های سازمان نظام مهندسی ساختمان، جامعه مهندسین سرمایش و تبرید، گرمایش و تهویه مطبوع کشور آمریکا (ASHRAE) و انجمن استاندارد تهویه مطبوع اتحادیه اروپا (Eurovent) تعیین می‌شود.

جریان هوا در مدل اِیرتاچ A5 و در حالت حداکثری 250 متر مکعب در ساعت است. توجه داشته باشید در صورتی که دستگاه روی دور بیشینه کار کند، سرعت، مساحت تحت پوشش و توان فیلتراسیون آن نیز افزایش می‌یابد.

دستگاه تصفیه هوای ایرتاچ A5 دارای 3 مرحله سوپر فیلتراسیون قوی و پیشرفته است که هوا را از گرد و خاک، مو، ذرات میکروسکوپی، عوامل آلرژی‌زا و حتی بو‌ تصفیه می‌کند.

فیلتر ابتدایی از بازگشت ذرات درشت نظیر مو و گرد و غبار به محیط جلوگیری می‌کند. فیلتر بعدی که هپا-H11 نام دارد فیلتری بسیار پیچیده است. این همان فیلتری است که در اتاق‌های عمل جراحی در بیمارستان‌های پیشرفته استفاده می‌شود و می‌تواند ذرات معلق هوا را تا قطر ۲.۵ میکرون (2.5 PM) و تا میزان 99.97 % از بین ببرد. لازم به ذکر است که قطر ۲.۵ میکرون یعنی تقریبا ۱۰۰ برابر کوچک‌تر از قطر تار موی انسان.

اما هانیول برای تضمین سلامت شما به این سطح از پاکسازی و پالایش راضی نشده است. در مرحله آخر فیلتراسیون، فناوری فوق‌پیشرفته و منحصر‌به‌فرد هانیول یعنی فیلتر کربن‌اکتیو و HiSiv (های‌سیو) به میدان می‌آید. فیلترهای کربن‌اکتیو و HiSiv همان فناوری هانیول است که در شاتل‌های فضایی ناسا استفاده می‌شود. این فیلتر علاوه بر جذب ذرات بسیار ریز سمّی، توانایی جذب بوهای نامناسبِ محیط را نیز دارد.

طراحی دستگاه تصفیه هوا

هانیول موفق شده است این فناوری پیشرفته‌ را در قالب یک طراحی مدرن و شیک به بازار عرضه کند. پنل لمسی و طراحی زیبای بدنه‌ی این دستگاه علاوه بر هماهنگی با دکوراسیونِ منزل شما، رابط کاربری بسیار آسانی دارد و ظاهری مدرن به محیط شما می‌بخشد. همچنین هانیول با طراحی مناسب بدنه هرگونه لبه‌ی تیز و زاویه را حذف کرده است تا استفاده از دستگاه و استقرار آن در محیط کمترین خطری برای کودک شما نداشته باشد. از سوی دیگر ابعاد دستگاه نیز بسیار بهینه و مناسب طراحی شده است که همین امر آن را برای استفاده در اتاق‌ها و محیط‌های کوچک نیز به انتخابی ایدئال بدل می‌کند. همچنین لازم به ذکر است که هانیول دارای حق امتیاز انحصاری «فناوری توزیع 360 درجه‌ای هوا» در جهان است. این فناوری تضمین‌کننده‌ی گردش هوای بسیار مطلوب در محیط‌های بسته است.

دستگاه تصفیه هوا air touch a5

نسل جدید دستگاه‌های اِیرتاچ A5، فوقِ کم‌صدا هستند به نحوی که سطح صدای این دستگاه تا 45 دسیبل (صدای آواز پرنده در فاصله 15 متری) می‌باشد.

دغدغه‌ی هانیول همواره به دست آوردن عملکرد بالا همراه با مصرف بهینه‌ی انرژی بوده است. از همین رو، دستگاه تصفیه هوای ایرتاچ A5 با مصرف برق بین 7.5 تا 54 وات یکی از کم‌مصرف‌ترین دستگاه‌های تصفیه‌ی هوا است که هزینه برق بسیار ناچیزی برای شما دارد.

فناوری هانیول در دستگاه‌های تصفیه‌ی هوای اِیرتاچ (Air touch) موفق شده است سخت‌گیرانه‌ترین تاییدیه‌ها و گواهی‌های سلامت و فناوری را کسب کند که از میان آنها می‌توان به موسسات و نهادهای زیر اشاره کرد:

– بنیاد آلرژی کشور انگلستان

– بورد تخصصی هوای کالیفرنیا (CARB)

– سازمان استاندارد اتحادیه اروپا (CE)

– انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی آمریکا (AHAM)

– انستیتو ملی استاندارد آمریکا (ANSI)

– دپارتمان انرژی آمریکا (USDOE)

– آکادمی پزشکی هند

در صورت خرید این محصول، آسودگی خاطر شما با گارانتی ۱۸ ماهه‌ی «مَکا» نمایند‌ه‌ی رسمی هانیول در ایران، تضمین خواهد شد.

دستگاه تصفیه هوا دیجی کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.